Σύλλογος Εργαζομένων Π.Γ.Ν.Ι.

Φωτογραφικό υλικό από κινητοποιήσεις του Συλλόγου Εργαζομένων στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων.

Ώρα ευθύνης

Θέματα που θα προτείνει η Α.Σ.Υ. (Π.Α.ΜΕ.) Π.Γ.Ν.Ι. στη συνεδρίαση του Δ.Σ. του Συλλόγου Εργαζομένων στη συνεδρίαση στις 1 Φεβρουαρίου 2023. Δείτε τα εδώ.

Α.Σ.Υ. - Π.Γ.Ν.Ι., Ο πραγματικός απολογισμός της δραστηριότητας του Π.Γ.Ν.Ι. για το 2022. Δείτε τον εδώ.

Δείτε τα στατιστικά εδώ.

Α.Σ.Υ. - Π.Γ.Ν.Ι., Το "πνεύμα των Χριστουγέννων" προσπέρασε ΚΑΙ την Παιδιατρική Κλινική του ΠΓΝΙ. Δείτε την ανακοίνωση εδώ.

Δείτε την αναφορά της Παιδιατρικής Κλινικής εδώ.

Διακήρυξη Εκλογών της 9ης Δεκεμβρίου 2022 του Β΄ Κοινού Υπηρεσιακού Συμβουλίου της Α.Σ.Υ. - Π.Γ.Ν.Ι. Η εκλογική διαδικασία θα πραγματοποιηθεί από τις 08:00 έως τις 17:00. Δείτε την εδώ.

Ψηφοδέλτιο της Α.Σ.Υ. - Π.Γ.Ν.Ι. των εκλογών του Β΄ Κοινού Υπηρεσιακού Συμβουλίου. Δείτε το εδώ.

Αίτηση Εγγραφής

Μπορείτε να κατεβάσετε την φόρμα εγγραφής στον Σύλλογο Εργαζομένων από τον παρακάτω σύνδεσμο:

Φόρμα Εγγραφής

Π.Ν.Ι.

Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

Π.Ο.Ε.ΔΗ.Ν.

Πανελλήνια Ομοσπονδία Εργαζομένων Δημοσίων Νοσοκομείων.

Α.Δ.Ε.Δ.Υ.

Ανώτατη Διοίκηση Ενώσεων Δημοσίων Υπαλλήλων